مجموعه کتاب شماره 1 شامل آثار : آرون تی بک (عشق هرگز کافی نیست) ؛ آگاتا کریستی (شیطان به قتل می رسد، راز حبابها، ارثیه شوم، قتل در قطار سریع السیر شرق، قتل در کارائیب و ملاقات با مرگ)؛ آلبر کامو (بیگانه)؛ آلن دو باتن (تسلی بخشی های فلسفه)؛ آن همپسون (خشم و سکوت)

 تعداد کتاب 10 کتاب
 نوع فایل PDF 
 حجم فایل  51  مگابایت

برای خرید کلیک کنید
**
توضیحات مختصر در مورد تمام نویسندگان این مجموعه در زیر بیان شده است

کتاب عشق هرگز کافی نیست
آرون تی بک در ١٩ جولای ١٩٢١ در پراویدنس رود، به دنیا آمد. بك کوچک‌ترین فرزند خانواده بود، والدینش یهودیان روسى مهاجر به ایالات‌متحده بودند. در سال ١٩٤٢ مدرك كارشناسى خود را از دانشگاه براون دریافت كرد. در سال ١٩٤٦ موفق به گرفتن دكتراى روان‌ پزشکی خود از دانشگاه ییل شد، ولى به خاطر ماهیت اسرارآمیز روانكاوى از كار در رشته روان‌پزشکی منصرف شد. در سال ١٩٦٠ شناخت درمانى در دانشگاه پنسیلوانیا توسط بك به‌عنوان یك نوع روان‌درمانی براى افسردگى به وجود آمد. بك در نظریه آسیب‌شناسی روانى خود از شناخت‌های ناسازگارانه و نگرش‌های کژ کار، یا در مورد افسردگى از فرض‌های ایجادکننده افسردگى سخن می‌گوید. 
آرون تمکین بک (به انگلیسی: Aaron Temkin Beck) (زاده ۱۸ ژوئیه ۱۹۲۱)  یک روانپزشک آمریکایی و پروفسور بازنشسته گروه روانپزشکی در دانشگاه پنسیلوانیا است. بسیاری از مردم وی را برای شناخت درمانی می‌شناسند.
تئوری وی به‌طور گسترده برای درمان بیماری اختلال افسردگی اساسی به انگلیسی (major depression disorder) به کار برده می‌شود.
بک، هم‎چنین یک تست روان‌شناسی را طراحی کرده‎است که در آن فرد آزمایش شونده، پرسشنامه‎ای را پر کرده و نتیجه آن را (Self-report inventory) می‎تواند بدون نیاز به کمک پرسشگر مورد بررسی قرار دهد. 
آزمون تصور از خود بک (BSCT)پرسشنامه افسردگی بک (BDI)و پرسشنامه اضطراب بک (BAI) از جمله پرسشنامه‌هایی است که اعتبار و روایی بالایی دارند. 


+++++++++++++++++++++

کتاب شیطان به قتل می‌رسد کتاب راز حباب ها کتاب ارثیه شوم اثر آگاتا کریستی کتاب قتل در قطار سریع السیر شرق کتاب قتل در کارائیب کتاب ملاقات با مرگ
آگاتا کریستی(۱۹۷۶- ۱۸۹۰)، نویسنده انگلیسی داستان‌های جنایی و ادبیات کارآگاهی است.
او با نام مستعار مری وستماکوت داستان‌های عاشقانه و رومانتیک نیز نوشته‌، ولی شهرتش بیش‌تر به‌خاطر ۶۶ رمان جنایی‌اش است.
داستان‌های آگاتا کریستی، به‌خصوص آن دسته که درباره ماجراهای کارآگاه هرکول پوآرو یا خانم مارپل هستند
نه تنها لقب «ملکه جنایت» را برای او به ارمغان آوردند
بلکه وی را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و مبتکرترین نویسندگانی که در راه توسعه و تکامل داستان‌های جنایی کوشیده‌اند نیز معرفی و مطرح کرد.
آگاتا کریستی در کتاب رکوردهای گینس مقام اول در میان پرفروش‌ترین نویسندگان کتاب در تمام دوران‌ها و مقام دوم بعد از ویلیام شکسپیر در میان پرفروش‌ترین نویسندگان در هر زمینه‌ای را به خود اختصاص داده‌ است.
تخمین زده شده‌است که یک میلیارد از کتابهای او به زبان اصلی و یک میلیارد دیگر در ترجمه‌های گوناگون به ۱۰۳ زبان دنیا به فروش رسیده‌ است.
+++++++++++++++++++++

کتاب بیگانه
آلبر کامو در ۷ نوامبر ۱۹۱۳ در دهکده‌ای کوچک در الجزایر به دنیا آمد. پدرش «لوسین کامو» یک سال بعد از به دنیا آمدن او در نبرد مارن در جنگ جهانی اول کشته شد و از آن به بعد آلبر همراه با مادرش (که اصالتاً اسپانیایی بود) به خانهٔ مادر مادری‌اش در الجزیره می‌رود.
خانوادهٔ کامو جزو آن دسته از مهاجرانی بودند که از فرانسه برای گرفتن زمین و کشاورزی به الجزایر آمده بودند.
کودکی کامو در یک زندگی فقیرانه‌ٔ طبقه‌ٔ کارگری سپری شد. فقر، احترام به رنج و همدردی با بی چارگان را به او یاد داد. آلبر کامو بر آن است که انسان تنها با «طغیان» می‌تواند با پوچی مقابله کند.
او گفتۀ معروف دکارت را به این شکل درآورد: «طغیان می‌کنم، پس هستم!» آلبر کامو اذعان دارد
که با هیچ چیز نمی‌توان «پوچی بنیادین هستی» را درمان کرد، اما شاید بتوان از درد آن اندکی کاست.
در اندیشۀ کامو آدمی با طغیان به آزادی و خودآگاهی می‌رسد.
آزادی‌های خود را دلیرانه پاس می‌دارد
و محدودیت‌های خود را فروتنانه می‌پذیرد. گفته شده که طغیان کامو پاسخی فلسفی نیست، بلکه تنها رهنمودی اخلاقی‌ست.
کامو عقیده دارد که باید با شوقی وافر به روی زندگی آغوش باز کرد، از آن کام گرفت
و دلیرانه با زشتی‌ها و پلیدی‌های آن پیکار کرد. کامو با انتشار رسالۀ «انسان طاغی» در سال ۱۹۵۱ راهش را از یاران پیشین خود در مکتب اگزیستانسیالیسم جدا کرد.
او به رهنمودهای ایدئولوژیک بدگمان بود. وعده‌ی «فردای بهتر» را فریب و دروغ سیاستمداران می‌دانست.
کامو به «مصلحت» معتقد نبود. برای او اخلاق و سیاست یکی بود.
در دوران تسلط آرمان‌های چپ، او به روشنفکران نهیب زد که رؤیاهای «ایدئولوژیک» تنها به یأس و ماتم منجر خواهد شد. نظام‌های تمامیت‌خواه از چپ و راست، با وعدۀ بهشت‌های واهی، روی زمین جهنم‌های واقعی به پا می‌کنند.

+++++++++++++++++++++

کتاب تسلی بخشی های فلسفه
اَلَن دو باتن (به فرانسوی: Alain de Botton) یک نویسنده، فیلسوف و مجری تلویزیون ساکن بریتانیا است. کتاب‌های او موضوعات مختلفی را به شیوه‌ای فلسفی با تأکید بر ارتباط آن با زندگی روزمره بررسی می‌کند. در سال ۲۰۰۸ او یکی از اعضای هیئت مؤسس یک سازمان جدید آموزشی با نام مدرسه زندگی بود. دو باتن دوره دکتری فلسفه را در دانشگاه هاروارد آغاز کرد ولی برای نوشتن کتب فلسفی به زبان ساده، آن را نیمه کاره رها کرد.  مهم‌ترین کتب الن دو باتن، تسلی بخشی‌های فلسفه، هنر سیر و سفر و پروست چگونه می‌تواند
زندگی شما را دگرگون کند، نام دارند.

+++++++++++++++++++++

کتاب خشم و سکوت
آن همپسون 
خلاصه کتاب 
تارا فقط باپرداخت 10 پوند ، پل، یک جوان خوش قیافه یونانی را برای همراهی و شرکت در عروسی ریکی نامزد سابقش استخدام میکند
ولی با چاپ شدن اتفاقی عکس او و پل بعنوان نامزد در روزنامه ،پل بار دیگر نزد او می رود و از او می خواهد چون برادر بزرگش لئون که اختیار ارث فراوان او را تا سن قانونی در دست دارد ، عکس آنها را در روزنامه دیده ، بعنوان نامزد ، همراه او به یونان برود تا لئون متقاعد شود که او می خواهد ازدواج کند و اختیار اموالش را زودتر به خودش بسپارد، ولی ......................

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات