مجموعه کتاب شماره 23 شامل آثار : هاینریش بل (و حتی یک کلمه هم نگفت، گوسفندان سیاه، در دره نعره های تندرگون، سیمای زنی در میان جمع، نان آن سالها، بیلیارد در ساعت نه و نیم، عقاید یک دلقک)

 تعداد کتاب 7 کتاب
 نوع فایل PDF 
 حجم فایل  25 مگابایت

برای خرید کلیک کنید
**
توضیحات مختصر در مورد تمام نویسندگان این مجموعه در زیر بیان شده است
کتاب عقاید یک دلقک کتاب بیلیارد در ساعت نه و نیم کتاب نان آن سال ها کتاب سیمای زنی در میان جمع کتاب گوسفندان سیاه کتاب در دره نعره های تندرگون کتاب و حتی یک کلمه هم نگفت اثر هاینریش بل
هاینریش تئودور بُل (به آلمانی: Heinrich Theodor Böll)‏ (تلفظ آلمانی: [bœl])  (زادهٔ ۲۱ دسامبر ۱۹۱۷ – درگذشتهٔ ۱۶ ژوئیهٔ ۱۹۸۵) نویسندهٔ آلمانی و برندهٔ جایزه نوبل ادبی است.
بیشتر آثار او به جنگ (به‌خصوص جنگ جهانی دوم) و آثار پس از آن می‌پردازد. هاینریش بل ۲۱ دسامبر ۱۹۱۷ در شهر کلن به دنیا آمد.
در بیست سالگی پس از اخذ دیپلم در یک کتابفروشی مشغول به کار شد اما سال بعد از آن هم‌زمان با آغاز جنگ جهانی دوم به خدمت سربازی فراخوانده شد و تا سال ۱۹۴۵ را در جبهه‌های جنگ به سربرد.
با این‌که خانواده‌اش با نازی‌ها و حزب ناسیونال سوسیالیسم مخالف بودند، او در ابتدا با آن‌ها همدلی داشت. نامه‌هایی که بل از جبههٔ جنگ به دوست دختر و همسر آینده‌اش، آنه ماری می‌نوشت، به خوبی این مدعا را اثبات می‌کند.
اما پس از زخمی شدن در جبههٔ شرق، دیدگاهش تغییر یافت و به عمق فاجعهٔ جنگ و جنایت رژیم نازی پی برد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic