4. مجموعه کتاب شماره 4 شامل آثار : آلکساندر آرلوف (تاریخ سری جنایتهای استالین امیل زولا (فتح پلاسان، دارایی خانوادۀ روگن، ژرمینال، سهم سگان شکاری، هوس، آسوموار، شکست) ؛امیلی برونته (عشق هرگز نمی میرد)؛ انوره دوبالزاک (آرزوهای بر بادرفته، باباگوریو)

 تعداد کتاب 11 کتاب
 نوع فایل PDF 
 حجم فایل  80 مگابایت

برای خرید کلیک کنید
**
توضیحات مختصر در مورد تمام نویسندگان این مجموعه در زیر بیان شده است
کتاب تاریخ سری جنایتهای استالین
آرلوف در ایالات متحده آمریکا پانزده سال با مبلغ ۲۳ هزار دلاری که با خود داشت زندگی بسیار محقرانه‌ای را دست و پا کرد.
بعد از اینکه به کلیولند مهاجرت کرد پنج سال مداوم در کتابخانه عمومی شهر نگارش کتاب تاریخ سری جنایت های استالین را پی گرفت.
در سال ۱۹۵۱ دست‌نویس کتاب آماده شد. یک سال و نیم طول کشید که کتاب به زبان انگلیسی ترجمه شود.
پس از انتشار کتاب تازه مقامات آمریکایی فهمیدند ژنرال آرلوف پانزده سال به صورت پنهانی در کشورشان زندگی می‌کرده است.
حتی سال ها پس از چاپ کتاب هم تلاشهایی برای ترور او انجام شد. آرلوف در هفتم آپریل ۱۹۷۳ یک سال و نیم بعد از مرگ همسرش درگذشت. الکساندر آرلوف کسی نبود جز لو فلدبین.
خلاصه ی کتاب تاریخ سری جنایتهای استالین اثر الکساندر آرلوف
الکساندر آرلوف نام مستعار یکی از مسئولین رده بالای سازمان اطلاعات شوروی بود که بر اساس تمام تجاربی که در اثر کار در سیستم استالینی به دست آورده بود، این کتاب را به رشته تحریر در آورد.
الکساندر آرلوف که در انتهای کتاب شاهد افشای نام اصلی او توسط ویراستار کتاب خواهیم بود در پیش‌ گفتار کتاب اعلام می‌ کند که به هیچ حزب و گروه سیاسی وابستگی ندارد و تنها تا سال ۱۹۳۸ عضو حزب کمونیست بوده است. علاوه بر فعالیتهای فراوان در داخل اتحاد شوروی در خارج از اتحاد شوروی هم فعالیتهای فراوانی داشته است. از جمله در جنگ داخلی کشور اسپانیا، مشاور دولت جمهوری‌ خواه اسپانیا بوده است.


+++++++++++++++++++++

کتاب فتح پلاسان کتاب دارایی خانوادۀ روگن کتاب ژرمینال کتاب سهم سگان شکاری کتاب هوس کتاب آسوموار کتاب شکست
امیل ادوار شارل آنتوان زولا (فرانسوی: Émile Édouard Charles Antoine Zola)
(زاده ۲ آوریل ۱۸۴۰ – درگذشته ۲۹ سپتامبر ۱۹۰۲) رمان‌نویس، نمایش‌نامه‌نویس و روزنامه‌نگار فرانسوی، مهم‌ترین نمایندهٔ مکتب ادبی ناتورالیسم و عامل مهم در گسترش تئاتر ناتورالیستی بود.
او یکی از معروف‌ترین نویسندگان فرانسوی است که کتاب‌هایش در سطح وسیع در جهان ترجمه و چاپ شده و مورد تحلیل و تفسیر قرار گرفته است. از کتاب‌های او در سینما و تلویزیون فراوان اقتباس شده است. زندگی و آثار زولا موضوع پژوهش‌های تاریخی بسیار بوده است.
در زمینه‌ی ادبیات او را عمدتا با مجموعه‌ی بیست‌جلدی روگن ماکار می‌شناسند که جامعه‌ی فرانسه را در دوران امپراطوری دوم فرانسه به تصویر می‌کشد. این مجموعه درباره‌ی سرگذشت خانواده‌ی روگن ماکار طی نسل‌های مختلف است و شخصیت‌های هر دوره و نسل خاص موضوع هر رمان هستند.


+++++++++++++++++++++

کتاب عشق هرگز نمی میرد 
امیلی جین برونته (به انگلیسی: Emily Jane Brontë)
(زاده ۱۸۱۸ در ثورتن یورک‌شر – درگذشته ۱۸۴۸ در هاورث یورک‌شر) داستاننویس و شاعر بریتانیای است. رمان بلندی‌های بادگیر او اثر بسیار معروفی است.
به نظر بعضی از منتقدان ادبی شخصیت کتی بسیار شبیه خود امیلی و شاید هیت کلیف نمایندهٔ آن دسته از مردانی باشد که امیلی قادر به دوست داشتن آن‌ها بود. کتاب بلندی‌های بادگیر (یا عشق هرگز نمی‌میرد) شهرتی جهانی یافته‌است.
امیلی برونته اشعار بسیاری نیز سروده‌است. برخی از اشعار او به همراه اشعار دو خواهر دیگرش، شارلوت برونته و آن برونته در یک مجموعه به چاپ رسید.

+++++++++++++++++++++

 کتاب آرزوهای بر باد رفته
اُنوره دو بالزاک (به فرانسوی: Honoré de Balzac) (زاده ۲۰ مه ۱۷۹۹ – درگذشتهٔ ۱۸ اوت ۱۸۵۰)
نویسندهٔ نامدار فرانسوی است که او را پیشوای مکتب واقع‌گرایی (ادبیات) اجتماعی می‌دانند. «کمدی انسانی» نامی است که بالزاک برای مجموعه آثار خود که حدود ۹۰ رمان و داستان کوتاه را دربرمی‌گیرد برگزیده‌است.
توصیفات دقیق و گیرا از فضای حوادث و تحلیل نازک‌ بینانه روحیات داستان بالزاک را به یکی از تأثیرگذارترین رمان‌نویسان دو قرن اخیر تبدیل کرده‌است. 
بالزاک یکی از هوشمندترین نویسندگانی است که جهان تاکنون به خود دیده است اما هوشمندی او به عبارت پردازی های درخشان و گزنده محدود نمی شود بلکه در آشکار سازی چشمگیر امر اساسی و در تنش بی نهایت عناصر متضاد این امر اساسی جلوه گر می شود.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic