9. مجموعه کتاب شماره 9 شامل آثار : جرج اورول (قلعه حیوانات ، 1984)؛ جری هیکس(بخواهید تا به شما داده شود)؛ جک کانفیلد (سوپ جوجه برای تقویت روح)؛ جلال آل احمد(غرب زدگی، نون والقلم، سرگذشت کندوها، از رنجی که می بریم، مدیر مدرسه، سنگی بر گور، زن زیادی)

 تعداد کتاب 11 کتاب
 نوع فایل PDF 
 حجم فایل  37 مگابایت

برای خرید کلیک کنید
**
توضیحات مختصر در مورد تمام نویسندگان این مجموعه در زیر بیان شده است
کتاب قلعه حیوانات کتاب ۱۹۸۴
اریک آرتور بلر با نامِ مستعار جُرج اوروِل (زادهٔ ۲۵ ژوئن ۱۹۰۳ – درگذشتهٔ ۲۱ ژانویه ۱۹۵۰)داستان‌نویس، روزنامه‌نگار، منتقدِ ادبی و شاعرِ انگلیسی بود.
او را بیشتر برای دو رمان سرشناس و پرفروشش مزرعه حیوانات که در سال ۱۹۴۵ میلادی منتشر شد و در اواخر دههٔ ۱۹۵۰ میلادی به شهرت رسید و نیز رمان ۱۹۸۴ می‌شناسند. 
این دو کتاب بر روی هم بیش از هر دو کتابِ دیگری از یک نویسندهٔ قرن بیستمی، فروش داشته‌اند. او همچنین با نقدهای پرشماری که بر کتاب‌ها می‌نوشت، بهترین وقایع‌نگار فرهنگ و ادب انگلیسی قرن شناخته می‌شود. اریک بلر در ۲۵ ژوئن ۱۹۰۳ در شهر موتیهاری، بهار (استان هند) در راج بریتانیا زاده شد. پدرِ پدربزرگِ وی چارلز بلر یک نجیب زادهٔ ثروتمند و زمین‌دار بود که با لیدی فان -دخترِ ارل وِستمُرلند- ازدواج کرده بود. پدربزرگِ او، توماس ریچارد آرتور بلر، یک روحانی بود. خودِ وی، خانواده اش را با دیدگاهِ طبقه اجتماعی و نه بر مبنایِ موقعیت موروثی توصیف می‌کند. پدرش ریچارد والمزلی بلر در ادارهٔ خدماتِ رفاهِ سلطنتی کار می‌کرد. اِریک بلر (جورج اورول) دو خواهر داشت. مارجری، پنج سال بزرگ‌تر از وی و اِوریل، پنج سال کوچک‌تر بود. زمانی که اریک یک ساله بود، مادرش او و خواهر بزرگترش را به انگلستان برد. آیدا بلر و فرزندانش در هنلی-آن-تیمز آکسفوردشایر ساکن شدند. اریک با مادر و خواهرانِ خود بزرگ می‌شد و جز یک دیدارِ کوتاه در میانهٔ سالِ ۱۹۰۷، پدرِ خود ریچارد بلر را تا سال ۱۹۱۲ ندید. دفتر خاطراتِ مادرش از سالِ ۱۹۰۵ توصیفِ دورانی پر جُنب‌وجوش از فعالیت‌های اجتماعی و علایقِ هنری است.

+++++++++++++++++++++
کتاب بخواهید تا به شما داده شود
استر هیکس نویسنده کتاب بخواهید تا به شما داده شود ،متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ می باشد. استر هیکس سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی است. او ۹ کتاب را با همسرش جری هیکس همکاری کرده‌است، کارهای زیادی را دربارهٔ قانون جاذبه با انتشارات ابراهیم هیکس ارائه کرده‌است و در نسخه اصلی فیلم سال ۲۰۰۶ راز منتشر شده‌است.
کتاب‌های استر هیکس، از جمله سری قانون جذب استر هیکس، «ترجمه شده از یک گروه از افراد غیر فیزیکی به نام ابراهیم» است.
هیکس آنچه را که او انجام می‌دهد را به عنوان «بهره‌گیری از اطلاعات بی‌نهایت» توصیف می‌کند. بر طبق این طرح استر و جری هیکس، «ابراهیم»، شامل یک گروه از اشخاص است که توسط استر هیکس تفسیر شده‌است.
ابراهیم خود را به عنوان «یک آگاهی گروهی از ابعاد غیر فیزیکی» توصیف کرده‌است. آن‌ها همچنین گفتنه‌اند که: «ما همان چیزی هستیم که شما هستید، و شما پیشروی آن چیزی هستید که ما هستیم. ما همان چیزی هستیم که در قلب همه ادیان قرار دارد.» ابراهیم از استر این گونه گفته‌است
که هر لحظه از لحظات عاشقانه، هیجان یا شادی خالص احساس می‌شود، این انرژی منبع است و همین است که ابراهیم است.
استر خود را آبراهام “هوش بی نهایت” می‌نامد، و در مورد جری می‌گویند “خالص‌ترین شکل عشق است که من تا کنون تجربه کرده‌ام”.
آموزه‌های او (به نام “تعالیم ابراهیم هیکس”) بر اساس این تجربه است. اصول اساسی تعالیم، شامل این می‌شود که مردم می‌توانند
واقعیت خود را از طریق توجه و تمرکز خود ایجاد کنند.
احساسات، یک سیستم هدایت کننده شخصی است که نشان می‌دهد که چگونه شخص نزدیک یا دور است که چگونه منبع خود را در مورد موضوع خاص تمرکز می‌کند. زندگی به معنای سرگرم‌کننده و آسان است.

+++++++++++++++++++++
کتاب سوپ جوجه
جک کانفیلد (متولد ۱۹ اوت 1944) نویسنده آمریکایی است، سخنران انگیزشی، مربی شرکتی و کارآفرین. 
۴۵۳ او یکی از نویسندگان مجموعه کتابهای سوپ مرغ برای روح است که بیش از ۲۵۰ عنوان و چاپ ۵۰۰ میلیون نسخه بیش از ۴۰ زبان دارد.
در سال ۲۰۰۵ کانفیلد با Janet Switzer برای کتاب اصول موفقیت: چگونه از آنجا به کجا می‌روید. همکاری کرد. کانفیلد در ۱۹ اوت ۱۹۴۴ در فورت ورث، تگزاس متولد شد.
وی سالهای نوجوانش را در ویلینگ، غرب ویرجینیا گذراند و از مؤسسه نظامی لنسلی در سال ۱۹۶۲ فارغ‌التحصیل شد. کانفیلد در سال ۱۹۶۶ در رشته تاریخ چین از دانشگاه هاروارد مدرک کارشناسی را دریافت کرد. او در سال ۱۹۷۳ از دانشگاه ماساچوست امهرست مدرک کارشناسی ارشد خود را اخذ کرد. کانفیلد دکتری افتخاری خود را در سال ۱۹۸۱ از دانشگاه سانتا مونیکا دریافت کرد.


+++++++++++++++++++++
کتاب غرب زدگی کتاب نون والقلم کتاب سرگذشت کندوها کتاب از رنجی که می بریم کتاب مدیر مدرسه
جلال آل‌احمد (۲ آذر ۱۳۰۲ و براساس برخی روایت‌ها ۱۱ آذر ۱۳۰۲، تهران – ۱۸ شهریور ۱۳۴۸، اَسالِم، گیلان)
روشنفکر، نویسنده، منتقد ادبی و مترجم ایرانی و همسر سیمین دانشور بود. آل‌احمد در دههٔ ۱۳۴۰ به شهرت رسید و در جنبش روشنفکری و نویسندگی ایران تأثیر بسزایی گذاشت.
نویسندگانی چون نادر ابراهیمی و غلامحسین ساعدی از او تأثیر گرفتند. جلال آل‌احمد در ۱۱ آذر ۱۳۰۲ در خانواده‌ای مذهبی در محلهٔ سیدنصرالدین شهر تهران به‌دنیا آمد. وی پسرعموی سید محمود طالقانی بود. خانوادهٔ او اصالتاً اهل شهرستان طالقان و روستای اورازان بود. دوران کودکی و نوجوانی جلال در نوعی رفاه اشرافی روحانیت گذشت. پس از اتمام دوران دبستان، پدر جلال، سیداحمد طالقانی، به او اجازهٔ درس‌خواندن در دبیرستان را نداد؛ اما او تسلیم خواست پدر نشد. 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic