منوی اصلی
صدها چیز برای فروش
 بررسی میزان رضایت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان از اساتید دانشگاه

 تعداد صفحات 167
 فهرستدارد
 جدول دارد
 نمودار دارد
 ضمائم پرسشنامه 
 منابع دارد

برای خرید کلیک کنید
**
مقدمه 
دانشگاههای ما، به دلیل گرفتاریها و مسائل گوناگون، كمتر فرصت این را داشته اند به نظرات دانشجویان، كه در حقیقت دریافت كنندگان اصلی آموزش عالی هستند، وقوف پیدا كنند و ملاحظه نمایند كه آیا آموزش عالی در راه صحیح و مناسب حركت می كند، یا آن كه چنین نیست و تلاشها فاقد جهت هستند.
یك رودخانه همیشه مسیر خودش را پیدا می كند و به دریا می ریزد، ما هم باید هدف و راه خودمان را پیدا كنیم، هدف اصلی همه انسانها خوشبخت زیستن است و لازمه خوشبختی خوب دانستن است و اگر دانشگاه می رویم به دلیل بهتر یاد گرفتن و خوشبخت شدن در زندگی است.
تمام سازمانهای آموزش دنیا باید از خودشان این سئوال را داشته باشند كه آیا ما می توانیم این كسانی را كه به این مراكز آمده اند راضی، موفق و در نهایت خوشبخت كنیم؟ این رسالت بزرگ در دست معلمین و استادان معظم ماست، بنابراین آشنا شدن با دیدگاهها و نظرات دانشجویان نسبت به یك استاد خوب كمك می كند تا استاد از دریچه چشم و عقاید دانشجو دیده شود. همانطور كه ملاحظه می شود دانشگاهها یكی از مراكز یا مجامع تبادل افكار، اطلاعات و مفاهیم در هر جامعه ای می باشد و میزان كار آیی استادان به نحوه آموزش آنها بستگی دارد، شناخت یك استاد خوب هم بستگی به شناخت ویژگیهای او دارد. معیارهای ارزشیابی فرمول از قبل تعیین شده و ثابت نیستند و در شرایط متفاوت آموزشی دستخوش تنوع و دگرگونی می شوند.
رضایت دانشجو از اساتید موجب دلگرمی و تلاش او در درس شده و همین رضایت آینده درخشان تر ی را برای او و جامعه رقم می زند، بنابراین این آگاهی از نظرات دانشجویان كه از سرمایه های ثابت و همیشگی هر نهاد آموزشی اند و اندیشیدن به تجارب و گرایش آنان ضرورت مهم دیگری است كه نمی توان از آن غافل بود، اطلاعات بدست آمده به میزان زیادی می تواند زمینه ای عینی و مشخص و روشن، بر حل بسیاری از مسائلی كه هم اكنون اكثر دانشگاهها ما با آن مواجهند فراهم آورد و مسئولان را بر پاره ای از مشكلات و نقاط ضعف والبته نقاط قوت در آموزش عالی واقف سازد و تغییراتی در برنامه های موجود به وجود آورد

فصل اول : كلیات
الف- مقدمه 2
ب- بیان مسأله 3
ج- اهمیت و ضرورت پژوهش 4
د- اهداف پژوهش 6
فصل دوم : ادبیات تحقیق    
الف- مقدمه 9
ب- پیشینه تحقیق 9
ج- نقد و بررسی تحقیقات انجام شده 32
د- مبانی مفهومی تحقیق 33
فصل سوم : روش شناسی   
الف- مقدمه 37
ب- روش تحقیق 38
ج- جامعه آماری تحقیق 40
د- حجم نمونه 41
ه- شیوه نمونه گیری 41
و - فرضیات تحقیق 43
و- 1- سوالات اصلی تحقیق 43
ز- روش گردآوری اطلاعات 44
ح- پیش آزمون، روایی (VALIDITY) و اعتبار ((RELIABILITY 44
ط- متغیرهای پژوهش 46
ی- تعریف عملیاتی متغیرها 47
س- روش های تجزیه و تحلیل داده ها 74
فصل چهارم : نتایج یافته ها
جداول و نمودارها............................................................................................................................................31  
فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادات
الف- مقدمه 74
ب- نتیجه گیری 75
ب- 1- ویژگیهای جمعیتی پاسخگویان 75
ب- 2- توصیف متغیرهای وابسته و مستقل تحقیق 76
د- پیشنهادات و محدودیتها 77


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات